Dax odbija od poziomu wsparcia, ale nie ma nowego szczytu.

Poweekendowa luka na wykresie H1 ciągle straszy zamknięciem, ale nie ma tego złego: byki ostro się wzięły do roboty i obecnie testuja poziom 50% zniesienia Fibonacciego na 12 802. To na początek, bo wszystko wskazuje na to, że maja chrapkę na 61%, czyli na poziom 12 911 punktów. Jeszcze przed nimi luka spadkowa do zamknięcia i będą testować loklany szczyt swingowy na 13 344 albo i nawet na 13 464. 

Nie zapomnij zostawić łapki w górę ?

Link do wykresu na TradingView

Żadna z informacji tutaj zawartych nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszelkie analizy, informacje, opinie, ceny i inne dane zawarte w analizie stanowią komentarz ogólny do sytuacji rynkowej, a nie porady inwestycyjne. Portal elliottFXtrader nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji, lub poleganiem na nich. Prosimy o upewnienie się, czy rozumiesz ryzyko związane z transakcjami na rynkach kryptowalut, akcji lub instrumentów pochodnych lub ewentualne zasięgnięcie porady niezależnego doradcy co do zaangażowania w tego typu transakcje.

Kategorie: DAX

Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.