Świat kryptowalut to enigma?

W serii podcastów na antenie radia Newonce wspólnie z giełdą kryptowalut Zonda obalamy mity i zabieramy Was w wyjątkową podróż po meandrach krypto świata. Sebastian Seliga i Suwak w specjalnej audycji, w której tłumaczą wszystko od podszewki i pozwalają zrozumieć rewolucję, która dzieje się na naszych oczach. Będzie trochę o historii i rozwoju cyfrowych walut, o bezpiecznym przechowywaniu krypto oraz o tym na co zwrócić uwagę przed pierwszą inwestycją.

Dotychczas opublikowane epizody:

1. Kryptowaluty – instrukcja obsługi

Zonda i newonce łączą siły w pierwszym odcinku audycji Krypto Niuanse, w której Suwak i Sebastian Seliga tłumaczą, o co tak naprawdę chodzi z kryptowalutami. O ich historii i powodach, dla których ignorowanie tego tematu nie ma dłużej sensu. Kto stoi za powstaniem pierwszej cyfrowej waluty i czy wkrótce będzie można nią płacić za zakupy w osiedlowym sklepie? 

2. Kryptowaluty – jak je ogarnąć

W drugim odcinku Suwak i Sebastian Seliga tłumaczą czym są kryptowaluty, skąd się wzięły i na które warto zwrócić uwagę. Żeby nie pogubić się w krypto świecie, już na starcie porozmawiamy o rodzajach kryptowalut i wybierzemy te, które zyskują popularność lub lada moment mogą urosnąć w siłę.

3. Kryptowalutowy slang

W kolejnym epizodzie Suwak i Sebastian Seliga poruszyli temat kryptowalutowego slangu i wyjaśnili terminy, bez których trudno poruszać się po świecie cyfrowych inwestycji. Kto ma Paper Hands, a kto w tym duecie jest bagholdersem?

4. Kryptowalutowe Q&A

Czy kryptowaluty są legalne i jaki mają wpływ na środowisko? W najnowszym odcinku audycji Suwak i Sebastian Seliga podsumowali poprzednie epizody, które wprowadziły słuchaczy w świat kryptoinwestycji. Czas podsumowań to również najlepszy moment na Wasze pytania! Dlatego w najnowszym odcinku znajdziecie odpowiedzi na te najbardziej nurtujące, które zadawaliście przez ostatnie tygodnie – bez ściem! 

5.O kryptowalutach bez problemu. Gość – Steez

Suwak i Sebastian po raz pierwszy goszczą w studio gościa! I to jakiego! Steez, kryptowalutowy samouk znany Wam pewnie głównie jako producent muzyczny projektu PRO8L3M wpadł do nas żeby pogadać o krypto i ich wielkim potencjale. Nasz gość przekonuje, że świat kryptowalut to przyszłość z punktu widzenia, ekologii, ekonomii, ale też bezpieczeństwa naszych inwestycji. Technologia blockchain zmieni wiele aspektów naszej codzienności. On już to skumał – teraz możecie skumać także Wy. 

6. Kapryśny król kryptowalut

Suwak i Sebastian Seliga w najnowszym odcinku porozmawiali o królu królów – Bitcoin(bo przecież o nim mowa) i jego wiele twarzy i możliwości, które płyną z inwestowania w najsłynniejszą kryptowalutę na świecie – bierzcie i słuchajcie! 

7. METAVERSUM – koncepcja przyszłości

Nowoczesna koncepcja przyszłości czy szalona wizja, która nie ma sensu? W najnowszym odcinku Krypto Niuansów Suwak i Sebastian Seliga porozmawiają o metaversum i tym jak silnie oddziaływuje obecnie na naszą teraźniejszość. Czy będzie też przyszłością czy to tylko moda, która szybko przeminie? Wsłuchajcie się w ich rozważania. 

8. NFT – i o co tyle hałasu?

Po raz kolejny przemierzamy dla Was meandry wirtualnych inwestycji w poszukiwaniu smaczków i trendów. Tym razem przyjrzeliśmy się fenomenowi NFT i sprawdziliśmy o co tyle hałasu? W najnowszym odcinku Suwak i Sebastian Seliga zastanawiają się czemu temat tak szybko stał się popularny i które NFT biją rekordy popularności?

9. Cyfrowe inwestowanie – gdzie zacząć?

W KRYPTO NIUANSACH rozmawialiśmy już o historii i różnicach pomiędzy najważniejszymi kryptowalutami, teraz przechodzimy do działania! W najnowszym odcinku rozmawiamy o tym, gdzie znaleźć najważniejsze cyfrowe waluty, jakie są różnice między krypto giełdami i jak wygląda bezpieczny proces rejestracji na giełdzie kryptowalut Zonda.

10. Pierwszy raz w krypto? Gość: Mike Satoshi

W tym odcinku Suwak i Sebastian Seliga wzięli w gorący ogień pytań swojego drugiego gościa! Mike Satoshi, entuzjasta technologii blockchain i kryptowalut, odwiedził chłopaków i opowiedział o swoim kanale na YouTube, pierwszych inwestycjach i w jaki rodzaj NFT jest najbardziej wkręcony. Chłopaki porozmawiali o swoich pierwszych razach związanych z krypto oraz o tym, jakich zasad należy się trzymać, żeby nie dać sobie złamać inwestycyjnego serca. Partnerem audycji jest giełda kryptowalut Zonda.

11. Kto może inwestować w krypto?

W kolejnym odcinku Sebastian Seliga i Suwak wytłumaczą dokładnie kto może inwestować w krypto, o czym trzeba pamiętać na początku tej przygody. Przegadają temat fenomenu krypto walut, a Suwak podzieli się ze wszystkimi wspomnieniami swoich pierwszych inwestycji. Będzie merytorycznie i sentymentalnie.

12. Jak zniwelować ryzyko inwestycyjne?

Co zrobić żeby zniwelować ryzyko inwestowania w cyfrowym świecie? Czy da się na to przygotować? W nowym odcinku Suwak i Sebastian Seliga porozmawiali o tym jak inwestować mądrze, by nie stracić i gdzie szukać informacji i praktycznych porad dotyczących inwestowania.

13. Odpowiadamy na pytania z Google

Świat krypto właściwie nie miał już dla nas tajemnic, ale wystarczyło zerknąć do popularnej wyszukiwarki i znowu poczuliśmy się zagubieni! W najnowszym odcinku Suwak i Sebastian Seliga odpowiadają na najdziwniejsze, najbardziej trafne i najbardziej nieoczywiste pytania o kryto, które znaleźli w Google. Jest zabawnie i edukacyjnie – jak zwykle!

14. Inwestowanie – skuteczne strategie

Całkiem płynnie poruszamy się już po rynku cyfrowych inwestycji. Czas na objęcie odpowiednich strategii. W tym odcinku Suwak i Sebastian Seliga przedstawią najpopularniejsze strategie oraz opowiadają jak dobrać najlepszą pod swoje możliwości i stopień inwestycyjnego zaangażowania. Partnerem podcastu jest giełda kryptowalut Zonda.


Sebastian Seliga

Aktywny trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott'a, geometrii Fibonacciego i nie tylko.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.